Obliczone na podstawie 42 opinia otrzymanych w ciągu 12 ostatnich miesięcy *

* 42 opinie od 29.06.2021

Opinie klientów

Opinia klienta

 

3 / 5

W przypadku tego pojazdu opis zgodny z stanem
le 20.10.2021

w wyniku doświadczenia 11.10.2021
*Dane pseudonimizowane

Opinia klienta

 

3 / 5

Witam. Kilka punktów do poprawy: 1. Zdjęcia wystawianych na aukcje samochodów powinny być wyraźne, w dobrej jakości a auta powinny być umyte i wysuszone do zdjęć tak aby można było się zapoznać ze wszystkimi mankamentami blacharskimi na karoserii. 2. Przy samochodach bez ceny minimalnej powinno być tak, że jeżeli samochód jest wylicytowany za daną kwotę to Sprzedający ma obowiązek w tych pieniądzach sprzedać pojazd Kupującemu w ramach złożonej przez niego najwyższej oferty. Już dwa razy miałem sytuacje, że wylicytowałem pojazd a finalnie Sprzedający nie zaakceptował mojej oferty a następnie ten pojazd został po kilku dniach wystawiony ponownie na sprzedaż - w mojej ocenie jest to nieprofesjonalne podejście. Proszę zobaczyć u Państwa konkurencji np. copart.de jak tam się odbywają licytacje i wylicytowana kwota jest kwotą sprzedaży pojazdu i nie ma żadnych pytań do Sprzedającego czy zgodzi się sprzedać samochód za tą kwotę czy też nie. 3. Transport - w przypadku pojazdów uszkodzonych blacharsko ale jezdnych bardzo rzadko występuje u Państwa możliwość dostawy/transportu takiego pojazdu. Na aukcjach jest sporo uszkodzonych samochodów ale nie mogę ich kupić bo ADESA nie świadczy dla takich aut usługi transportu czego bardzo żałuje bo mógłbym kupować takie pojazdy, gdyż są w dość atrakcyjnych dla mnie cenach. Warto abyście Państwo nad tym popracowali. 4. Dla samochodów z Włoch jest bardzo długi termin oczekiwania na dostarczenie samochodu od czasu wygrania jego na aukcji. Średnio 1,5 miesiąca czasu co w mojej ocenie powoduje, że jest to mało atrakcyjna oferta pomimo, że auta z Włoch są sporo tańsze niż np. z Belgii czy Niemiec. 6. W opisie pojazdów powinna być informacja czy do auta jest książka serwisowa i czy przebieg jest udokumentowany oraz powinny być dokonane pomiaru grubości powierzchni lakierniczej elementów karoserii pojazdu aby było wiadomo czy pojazd był już wcześniej lakierowany/naprawiany czy posiada oryginalny fabryczny lakier. Z plusów: - Bardzo dobry kontakt z konsultantami ADESA w języku polskim. Wszystko mi wytłumaczono od a do z co i jak co uważam, jest ogromnym plusem dla nowych Klientów takich jak ja.
le 07.07.2021 przez .

w wyniku doświadczenia 05.07.2021

Opinie wyświetlane w porządku chronologicznym

Informacje Adesa.eu

Opis :

Szukasz sprawdzonych samochodów używanych? Zarejestruj się w ADESA i zacznij uczestniczyć w naszych aukcjach motoryzacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz zagraniczne auta używane, poleasingowa a także uszkodzone.

Adres:
ADESA Europe
Grijpenlaan 19A
3300, Tienen
Poleć:
Strona internetowa:
Kontakt:
Tel: 32 16 38 00 68
info@adesa.eu
Autoryzowany przedstawiciel:
ADESA Europe
Status :
zaktualizowany
Ilość opinii:
42

O nas Prawdziwe-Opinie

Prawdziwe-Opinie są zarządzane przez niezależną firmę zbierającą opinie klientów sklepów internetowych - po dokonianiu przez nich zamówień. Celem firmy jest pomoc e-sprzedawcom w wyróżnenieniu się i byciu bardziej wiarygodnym. Dowiedz się więcej